Vacature volgend schooljaar

  • 13 mei 2022
VacatureWebsite

Op zoek naar een nieuwe baan? Werken bij De Opslach in Wommels smaakt naar meer!

Onze openbare basisschool heeft ruim 80 leerlingen en werkt in kleine groepen met veel aandacht voor de leerlingen. Wij zijn een school met een sterke missie: samenwerken aan persoonlijk onderwijs! Voor het nieuwe schooljaar zoeken wij leerkrachten (1,2 fte) met ervaring in de midden- en/of bovenbouw.

Sta jij te trappelen om na de zomer ons enthousiaste en betrokken team te komen versterken? Dan is onderstaande vacature misschien iets voor jou!

 

Vacature juf/meester (1,2 fte) voor de midden- en/of bovenbouw:

  • Dorpsschool met ruim 80 leerlingen;
  • Kleine groepen met veel aandacht voor de leerling;
  • Ruimte voor brede ontwikkeling;
  • Een school met veel ambitie;
  • Zeer betrokken ouders;
  • Enthousiast en professioneel team;

In het komende schooljaar gaan we verder met de ontwikkeling van een doorgaande lijn waarbij de actieve en zelfstandige rol van de leerling en het groepsdoorbrekend leren centraal staan. Passend bij onze werkwijze gaan we hierbij aan de slag met rapportfolio’s. Verder implementeren we het bewegend leren verder in ons onderwijs met het groene schoolplein als tweede leslokaal.


Wij zoeken een leerkracht voor de midden- en/of bovenbouw. Het gaat om een zwangerschapsvervanging van augustus tot aan de kerstvakantie van 0,6 fte en 0,6 fte voor een schooljaar. Uitbreiding/ grotere (of juist kleinere) werktijdsfactor is bespreekbaar.

We zoeken een enthousiaste en betrokken collega die:

  • goed kan communiceren met kinderen, ouders en collega’s;
  • persoonlijke aandacht belangrijk vindt;
  • ervaring in de midden/bovenbouw en met groepsdoorbrekend leren is een pré.

 

Smaakt dit naar meer en kom je ons team graag versterken? Solliciteer of neem voor meer informatie contact met ons op!

Solliciteren kan door jouw CV met een korte motivatietekst naar Jente Bulthuis te sturen: jbulthuis@odysseescholen.nl 
o.v.v. 'sollicitatie de Opslach Wommels'

 

Onze school maakt deel uit van stichting KyK: Krêft yn Kollektyf!
Voorheen viel onze school onder stichting Gearhing. Sinds 1-1-2022 zijn Odyssee en Gearhing gefuseerd en gaan samen verder onder de naam Kyk: www.kykscholen.nl